23. apr, 2017

Trešo reizi atraktīvas skriešanas sacensības bērniem “Mazo Stipro skrējiens”

Atpakaļ

Īpaši padomāts “festivālā STIPRIEM” būs par bērniem. Trešo gadu, gan sestdien 27.maijā, gan svētdien, 28.maijā,  notiks “Mazo Stipro skrējiens” – atraktīvas skriešanas sacensības, kas pielīdzinātas tradicionālajam “Betsafe Stipro skrējienam”.

“Mazo stipro skrējiens” plānots kā atraktīvs pasākums brīvā dabā ģimenēm ar bērniem. Tas būs interesants pārbaudījums visai ģimenei, kurā, ja nepieciešams, vecāki, vecvecāki palīdz savām atvasēm veikt trasi un tikt galā ar pārbaudījumiem.

Paši mazākie festivāla apmeklētāji no gada vecuma varēs piedalīties kopā ar vecākiem 500 metrus garajā trasītē, kurā būs izvietoti vienkārši šķēršļi, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri. Skolēniem līdz pat 12 gadiem piemērotāka būs kilomteru gara trase trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, bet jau nedaudz grūtākus.

Piedalīšanās Mazo Stipro skrējienā ļaus ģimenei darboties kopā, kā arī mazajiem pārbaudīt savus spēkus, veiksmīgi finišēt un gūt pozitīvas emocijas, kā arī gandarījumu. “Mazo stipro skrējienā” uzvarētāji būs visi! Visi, kas piedalīsies šajā pasākumā saņems goda rakstu un Möller’s zivju eļļu un dabīgo minerālūdeni “Venden Kids”.

Sīkāka informācija par “Mazo stipro skrējienu” mājaslapā. Reģistrējies jau tulīt!