16. apr, 2018

Notiks atraktīvas skriešanas sacensības bērniem “Mazo Stipro skrējiens”

Atpakaļ

Ceturto gadu pēc kārtas, 5. maijā, atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā norisināsies atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 11 gadiem “Mazo Stipro skrējiens”.

NENOKAVĒ! Līdz 20. aprīlim (ieskaitot) pēdējā iespēja pieteikties par izdevīgāku dalības maksu.

Arī šogad “Mazo Stipro skrējiena” trase tiks izvietota citā vietā, speciāli bērniem paredzētā teritorijā. Būs pieejamas divas dažāda garuma distances – lielākiem un mazākiem stipriniekiem. Jāpārvar tajās būs dažādi šķēršļi, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un kuriem jākāpj pāri.  Galvenais uzdevums – veiksmīgi sasniegt finišu un no sirds izbaudīt skrējienu.  Nedaudz sarežģītāk, bet aizraujošāk un interesantāk – gluži kā pieaugušo distancē!

Mazie drosminieki par dalību sacīkstēs finišā saņems ne tikai sponsoru sarūpētas balviņas, bet arī īpaši dizainētus militārus žetonus jeb dog tagus, kas noteikti paspilgtinās sajūtas un paliks kā suvenīrs.

Tas būs aizraujošs piedzīvojums ne tikai pašiem bērniem, bet arī ģimenei kopumā. Lieliski pavadīts brīvais laiks svaigā gaisā sportojot un smeļoties enerģiju turpmākajiem vasaras piedzīvojumiem. Svarīgākais ir palīdzēt un atbalstīt vienam otru, jo šajā izklaidējošajā pasākumā uzvarētāji būs visi.

«Mazo Stipro skrējienam» elektroniski var pieteikties līdz 3. maija plkst. 15.00 oficiālajā mājas lapā http://stipriem.lv/event/mazo-stipro-skrejiens/ vai interneta vietnē www.sacensibas.lv. Pasākuma dienās, 5. maijā, uz vietas reģistratūrā arī būs iespējams pieteikties skrējienam.