19. apr, 2017

Līdz 14. maijam „Betsafe Stipro skrējienam” pieteikties izdevīgāk

Atpakaļ

Laikā līdz pat 14.maijam „Betsafe Stipro skrējienam” var reģistrēties par lētāku dalības maksu. Šobrīd, kad visā Latvijā teju, teju iestājies pavasaris, līdz populārākajam šķēršļu skrējienam Latvijā atlicis mēnesis un līdz šim savu dalību apstiprinājuši jau turpat trīs tūkstoši skrējēju.

Skrējienam iespējams reģistrēties šeit. Atgādinām, ka organizatori piedāvā atlaides studentiem un Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, jaunsargiem, zemessargiem u.c.

„Betsafe Stipro skrējiens” šajā gadā norisināsies divas dienas, 27. un 28.maijā, Ķegumā, pirmā aktīva dzīvesveida pasākuma gan miesā, gan garā spēcīgiem ļaudīm “Festivāls STIPRIEM” laikā.

Ņemot vērā cilvēku vēlmes un viedokļus, rīkotāji izveidojuši jaunu, 5 kilometru distanci, kurai dots nosaukums “Izlūku skrējiens”. Tajā savus spēkus pirmo reizi varēs pārbaudīt arī jaunieši no 16 gadu vecuma un vēl tie, kas vēlas izjust „Betsafe Stipro skrējiena” atmosfēru. Individuālajiem skrējējiem un komandām 4 cilvēku sastāvā pieejama arī tradicionālā – 9 kilometrus garā distance un elites grupas skrējējiem vai profesionāliem sportistiem – 12 km trase ar papildus pārbaudījumiem.

Šobrīd norit aktīvs „Betsafe Stipro skrējiens” plānošanas darbs. Otro reizi dalībniekiem finišā par dalību skrējienā pasniegs speciāli dizainētas medaļas patriotiskās noskaņās. Trases celtniecības darbi ir uzsākti un jau zināms, ka esošo šķēršļu sarakstu papildinās vismaz trīs jauni, kuriem idejas rīkotāji smēlušies vairākos citos ārvalstīs notiekošos līdzīgos šķēršļu pārvarēšanas pasākumos. Kopējā distanču konfigurācija nedaudz mainīsies – atsevišķi trases posmi tiks aizstāti ar citiem un papildināti ar uzdevumiem, lai skrējienu padarītu aizrautīgāku un ne tik vienmuļu.

Rūpējoties par dalībniekiem un apmeklētājiem,  gan sestdien, gan svētdien būs pieejamas dažādas papildus aktivitātes un izklaides. Notiks tautas spēlavīru čempionāts, Skotu kalniešu spēles un daudz kas vēl cits. Savukārt mazajiem ķipariem būs pieejamas viņu vēlmēm un interesēm atbilstošas piedzīvojumu spēles – atraktīvās skriešanas sacensības bērniem “Mazo Stipro skrējiens”.

Sīkāka informācija mājaslapā www.stiproskrejiens.lv.