Biežāk uzdotie jautājumi

+ 1. Vai var pieteikt komandu vēl nezinot visus pieteikuma datus?

Nē, piesakot komandu ir jāzina dati, kas piedalīsies komandā. Ja dati nav zināmi, tad jāreģistrējas ir vēlāk, kad viss ir zināms.

+ 2. Kāds ir dzimumu dalījums komandā?

Komandas sastāvā drīkst būt tikai 4 cilvēki, pārstāvot abus dzimumus. Komandā pēc brīvas izvēles var startēt divi vīrieši un divas sievietes vai trīs vīrieši un viena sieviete, vai viens vīrietis un trīs sievietes.

+ 3. Kas ir dalībnieka reģistrācijas apliecība?

Dalībnieka reģistrācijas apliecība ir dokuments, kas apliecina dalību pasākumā. Katram individuālajam dalībniekam ir jāizdrukā sava reģistrācijas apliecība un jāparaksta tā, bet komandām šī apliecība ir jāizdrukā četros eksemplāros un katram komandas dalībniekam tā ir jāparaksta. Pasākuma dienā reģistratūras teltī šīs dalībnieku reģistrācijas apliecības ir jānodod un pretī tiks izsniegti starta numuri.

Dalībnieka reģistrācijas apliecība ir dokuments, kas apliecina dalību pasākumā. Katram individuālajam dalībniekam ir jāizdrukā sava reģistrācijas apliecība un jāparaksta tā, bet komandām šī apliecība ir jāizdrukā četros eksemplāros un katram komandas dalībniekam tā ir jāparaksta. Pasākuma dienā reģistratūras teltī šīs dalībnieku reģistrācijas apliecības ir jānodod un pretī tiks izsniegti starta numuri.

+ 4. Vai skolēnu, studentiem, pensionāriem, zemessargiem un karavīriem "SMScredit.lv Stipro skrējienā" tiek piešķirtas atlaides?

Jā, lai iegūtu atlaidi, veicot reģistrāciju attiecīgajā laukā, ir jāieraksta skolēnu apliecības, studentu apliecības. Pensionāru apliecības vai dienesta apliecības numurs.

+ 5. Ko darīt, ja skrējiena laikā ir pazudis dalībnieka numurs?

Ja skrējiena laikā dalībniekam ir pazudis skrējiena numurs, dalībnieks var turpināt skrējienu. Laiks dalībniekam netiks fiksēts, bet noteikti būs gandarījums par finiša sasniegšanu.

+ 6. Kā pareizi piespraust numuru?

Dalībnieka numuram jābūt piestiprinātam krūšu rajonā virs apģērba. Dalībnieka numurā, kuros ir iestrādāts svītrkods (“Izlūku skrējiens” un “SMScredit.lv Stipro skrējiens 10 km” dalībnieki, kuri neskrien “Avangardā”). Piestiprinot numuru, svītrkodu nedrīkst caurdurt ar adatām.

+ 7. Kā pareizi piestiprināt čipu?

Laika kontroles čips ir jāpiestiprina pie potītes. Čipam jābūt stingri piestiprinātam, tas nedrīkst brīvi karāties.

+ 8. Kā tiks atgriezta čipa drošības nauda?

Čips tiek izsniegts sacensību dienā atsevišķā teltī, tikai Prioritātes grupas dalībniekiem (atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”). Čips sacensību dalībniekam tiek nodots lietošanā uz sacensību laiku un tas nav sacensību dalībnieka īpašums. Čips tiek izsniegts pret drošības naudu – 10 EUR. Drošības naudu dalībnieki saņems atpakaļ pēc sacensībām, nododot savu čipu izsniegšanas teltī.

Ja laika kontroles čips līdz sacensību beigām netiek nodots sacensību rīkotājiem, tad sacensību dalībniekam tiek anulēts sacensību rezultāts un netiek atgriezta drošības nauda.

+ 9. Vai 2018.gadā “SMScredit.lv Stipro skrējiens” tiks iekļauts OCR Pasaules šķēršļu skrējiena čempionātā?

Jā, arī 2018.gadā “SMScredit.lv Stipro skrējiens” būs viens no kvalifikācijas skrējieniem OCR Pasaules šķēršļu skrējienam. OCR Pasaules čempionāts 2018.gadā norisināsies Londonā, Anglijā no 19 – 21.oktobrim.

Kvalifikācijas iespējas tiks publicētas Janvāra beigās.

+ 10. Kas tiek iekļauts dalībnieka dalības maksā?

Dalības maksas iekļauj: dalībnieka numuru, dalībnieka laika sistēmas (rezultāta) nodrošinājumu, pirmā medicīniskā palīdzība sacensību norises vietā, trases marķējumu, būvniecību, reģistrācijas un tiesnešu darbu, dzirdināšanas punktu trasē, noskalošanās iespēju pēc finiša, tējas punktu finišā, piemiņas medaļu visiem finišējušajiem dalībniekiem, ģērbtuves, auto stāvvietu, bezmaksas foto galeriju un video apskatu sacensību mājas lapā.

Prioritātes grupas skrējējiem papildus maksa iekļauj dalībnieka čipu, iespēju cīnīties par vērtīgām naudas balvām, kausiem un citām balvām un iespēju izvairīties no masām skrējiena laikā.

+ 11. Ar ko atšķiras katra no distancēm?

Distances atšķiras ar grūtības pakāpēm un šķēršļu daudzumu, katrs dalībnieks var izvēlēties pēc savām spējām un vēlmēm piemērotāko distanci – “SMScredit.lv Stipro skrējiens 10 km”, “Avangards”, “Izlūku skrējiens” 5 km, kā arī “Mazo stipro skrējiens”. Sīkāku aprakstu par katru no distancēm vari iepazīties šeit.

+ 12. Kas ir "Avangards"?

“Avangards” ir paredzēta tiem skrējējiem, kam ir svarīgi uzrādīt vislabāko rezultātu sacensībās, kā arī pirmās vietas cīnās par naudas balvām. Šīs grupas dalībnieki startā tiks palaisti 10 minūtes pirms pārējās attiecīgās starta grupas, piemēram, ja 12:00 startē individuāli sievietes, tad 11:50 tiks palaisti “Avangarda” dalībnieki un 12:00 startēs pārējie skrējēji.

+ 13. Kāpēc "Avangardam" tiek noteikta augstāka dalības maksa?

“Avangarda” skrējējiem papildus maksa iekļauj laika kontroles veikšanu ar čipu, iespēju cīnīties par vērtīgām naudas balvām, kausiem un citām balvām un iespēju izvairīties no masām skrējiena laikā.

+ 14. Kad tiks publicēts “SMScredit.lv Stipro skrējiena” Gids

“SMScredit.lv Stipro skrējiena” Gids tiks publicēts ne vēlāk, kā trīs dienas pirms pasākuma.