8. mai, 2018

Aizvadīts desmitais “SMScredit.lv Stipro skrējiens”

Atpakaļ

Aizvadītajās brīvdienās, 5.maijā, Ķeguma atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs” tika dots starta šāviens desmitajam “SMScredit.lv Stipro skrējiens”, kas šogad aizritēja Latvijas valsts simtgades zīmē. Uz starta kopumā izgāja un savu spēku pārbaudīja apmēram 2200 dalībnieku, savukārt „Mazo Stipro skrējienā” savus spēkus izmēģināja apmēram 700 mazo drosminieku.

“SMScredit.lv Stipro skrējiens” sākās plkst. 11.00, kad trasē pirmie devās “Izlūku skrējiena” 5km dalībnieki. „SMScredit.lv Stipro skrējienā” visātrāk 5 km finiša līniju sasniedza Jānis Mežiels, kas to pievarēja vien 23 minūtēs, aiz viņa palika Aleksandr Dvoinishnikov, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Krists Iesalnieks.

Pēc „Izlūku skrējiena” dalībniekiem kā nākamās trasē devās „Stipro skrējiens” 10 km avangardā individuāli sievietes un „Stipro skrējiens” 10 km individuāli sievietes, kas startēja ar 20 minūšu atstarpi. „SMScredit.lv Stipro skrējienā” 10 km visātrākā izrādījās Madara Lindava, aiz viņas palika Monta Priedola, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Aleksandra Bobovka. „Stipro skrējiens” avangardā sievietēm uzvaras svinēja Tatjana Pehtereva, otrā – Ieva Želvyte, bet labāko trijnieku noslēdza Kristīne Kuzņecova.

Savukārt vīriešu konkurencē „Stipro skrējiens” 10 km visātrāk trasi pievarēja Ričards Kvedaravičs, kā otrais šoreiz trasi pabeidza Edgars Apinis, bet trešais palika Artis Ķemeris. „Stipro skrējiens” 10 km avangardā uzvaras laurus plūca ilggadējais dalībnieks, arī aizvadītā gada 1. vietas ieguvējs, Artjoms Rekuņenko, kurš aiz sevis atstāja Kristapu Vēju – Āboliņu un Jāni Mūrnieku.

Kā pēdējie „SMScredit.lv Stipro skrējiena” trasē devās „Stipro skrējiens” 10 km komandas un „Stipro skrējiens” 10 km avangardā komandas. Spītējot dubļiem, „Stipro skrējiena” 10 km komandu grupā visspēcīgākā izrādījās  komanda Ventspils novads SIA „Miesnieks”. Sudraba godalga Robežsardze/Dion.lv un bronza NBS sauszemes kājnieku brigādei, kas „SMScredit.lv Stipro skrējienā” startēja zem nosaukuma „Vienotībā spēks”.

Starp „Stipro skrējiens” 10 km avangardā komandām visātrāk trasi veica „Jēkabpils”, savukārt otrajā vietā ierindojās „Stop Drugs”. Labāko trijnieku šajā grupā noslēdza „Patria – Sportland”.

Arī šogad tāpat kā visus iepriekšējos tika suminātas un uz pjedestāla aicinātas komandas dažādās nominācijās. Par šī gada stiprāko pašvaldību kļuva „Stipro skrējiena” 10 km avangardā komandām uzvarētājkomanda Jēkabpils pilsētas pašvaldība, stiprākā augstskola – Valsts policijas koledža, bet par stiprāko uzņēmumu „Stipro skrējiena” 10 km avangardā komandām trešās vietas ieguvēji – „Patria – Sportland” un “Eko bloks” nominācijā „Cietākā komanda” – VIA „SMS Group”. Tāpat balva tika pasniegta „Vecākajam dalībniekam”, kas šogad bija Artūrs Saldenieks (58 gadi).

Jāatzīmē, ka trasē devās un veiksmīgi to pievarēja redzes invalīdu integrācijas biedrības „Es redzu” biedrs Georgs Bārda un viņa pavadonis Atis Ķeņģis.

Savukārt „Mazo Stipro skrējienā” katrs bērns bija uzvarētājs! Par veikto distanci, kas bija 1, 3 km gara un ar 16 dažādiem šķēršļiem, bērni balvā saņēma īpaši dizainētus dog tagus jeb militāros žetonus un pārsteiguma balvas no atbalstītājiem – suliņu no „Cido”, biezpiena sieriņu no „Baltais”, magnētu no drošības partnera „Dzirdi.Redzi.Dzīvo”, puzle no SIA „Anvol” un biezeni no „Rūdolfs” (SIA Lat Eko Foods).

“SMScredit.lv Stipro skrējiens” sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju ar severu nomu un failu glabātājiem “Failiem.lv” sacensību dalībniekiem sniedz unikālu iespēju atrast sevi pēc dalībnieka numura.

Kā atrast sevi pēc dalībnieka numura? Dodies uz mājas lapu www.failiem.lv , meklētājā (atrodas mājas lapas labajā pusē) jāievada vārds “Stipriem” un jānospiež “Meklēt”. Mājas lapā parādīsies profils “Stipriem”, uz kura Jums jāuzspiež. Tiks atvērts “Stipriem” profils. Labajā mājas lapas pusē meklējiet laukumu, kurā ievadīt savu starta numuru. Nospiežot pogu “Meklēt”, tiks atlasītas bildes, kurās redzams meklētais dalībnieks.

“SMScredit.lv Stipro skrējiens” ģenerālsponsors “SMScredit.lv”, Drošības partneris “Dzirdi.Redzi.Dzīvo”, atbalsta “Baltais”, “Bella”, , “Eko Bloks”, “Fanstore”, “Force Fix”, “Sportland”, “Tess”, dabīgais minerālūdens “Mangaļi”, „Rūdolfs” ,„Betsafe”, „Internetaptieka.lv”, „Failiem.lv”, SIA “Anvol”, “Dip Dap” un  “Kokradis”. Informē “TVNET” un “Inbox.lv”.